Mesaj gönder

Parlak IML Baskı İşlemi Dekoratif Sayfa Renk Deseni

10000 adet
MOQ
$0.5/pcs
fiyat
Parlak IML Baskı İşlemi Dekoratif Sayfa Renk Deseni
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Yüzey: Yüksek Parlaklık
avantaj: Hepsi bir arada çözüm
Malzeme: ABS+PET
Plastik modelleme tipi: Kalıplama kalıbı, delme kalıbı, Enjeksiyon kalıbı yapımı
İşlem: Kalıp Dekorasyonunda
Logo: Asla solmaz
Vurgulamak:

High Gloss IML Baskı

,

IML Baskı

,

IML Baskı İşlemi Dekoratif

Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: HXSIMD
Sertifika: ISO9001/ISO14001/ISO16949
Model numarası: IMD-2314
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: standart paketleme (43cm*33cm*36cm, 10KG)
Teslim süresi: 12 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Günde 30000 Adet
Ürün Açıklaması

Heidelberger Druckmaschinen Tarafından Basılan IML Renk Desenli Dekoratif Levha ABS Plastik Malzeme

 

Bu desenler Almanya'dan ithal edilen Heidelberger Druckmaschinen tarafından basılmıştır.

 

Heidelberger Druckmaschinen tarafından basılan desen özellikleri şunları içerir:

1. Anilox özellikleri: Anilox, mürekkep iletimi veya tesviye için kullanılır.Bu merdanenin yüzeyinde basılan ürünlerde tanecikli desenler oluşturan çukurlar bulunmaktadır.Mürekkep hacmi bozulmaz ve geniş bir mürekkep alanı elde edilebilir.

2. Sürekli ton deseni özellikleri: Sürekli ton deseni özellikleri, renk ayrımını tamamlarken mürekkep hacmi ayarı ve görüntü oluşumu için temel birimler olan noktalar tarafından oluşturulur.Nokta ne kadar küçük olursa, görüntünün hiyerarşisi o kadar zengin ve görsel alan o kadar geniş olur.

3. Artan ağ boyutunun özellikleri: Geleneksel kurşun baskının avantajları, esas olarak, gazete baskısında herhangi bir zamanda mürekkep hacmini ve baskı basıncını ayarlama kolaylığına yansır.Ancak modern baskının artık bu tür gereksinimleri yoktur ve baskı kalitesini sağlamak için asıl görev, ağ noktalarındaki artışı kontrol etmektir.

4. Yerinde baskının özellikleri: Baskıda önemli bir kısım yerinde baskıdır.Bu nedenle, basılı materyalin renginin orijinal el yazması ile mümkün olduğunca tutarlı olması gerekmektedir.Çeşitli renkli baskılarda, yerinde baskı, baskı makinesinin performansını göstermenin en etkili yoludur.

5. Parlaklık özellikleri: Basılı malzemenin parlaklığı, mürekkebin basılı malzemenin yüzeyindeki yansımasından kaynaklanır.Baskı malzemelerinin yüksek parlaklığa sahip olması ve mürekkep tabakasının kalınlığının kontrol edilmesi gerekmektedir.Mürekkep tabakası kalınsa ve mürekkebin ışığını daha fazla yansıtıyorsa parlak olacaktır;Mürekkep katmanı inceyse ve daha az mürekkep ışığı yansıtıyorsa, parlaklık olmaz veya zayıf parlaklık olmaz.

6. Nokta kapsamı özellikleri: Nokta kapsamı, basılı ürünlerde mürekkep hacminin dağılımını ölçen bir göstergedir.Aynı alan altında daha geniş nokta kapsamı, daha fazla mürekkep hacmi sağlar;Küçük nokta kapsamı, daha az mürekkep hacmi sağlar.

7. Ton çoğaltmanın özellikleri: ton çoğaltma, basılı malzemenin hiyerarşik performansının bir göstergesidir.Basılı madde düzeyi esas olarak mürekkep hacmi ve nokta kapsamı değiştirilerek elde edilir.

 

IMD süreci:

 

Parlak IML Baskı İşlemi Dekoratif Sayfa Renk Deseni 0

 

Neden bizi seçmelisiniz?

Çin'deki ilk profesyonel IMD PARTS üreticisiyiz, 2009 yılında kurulan şirketin endüstri parkı 30000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır, yüksek hassasiyetli tozsuz bir atölyeye sahiptir ve yaklaşık 100 mükemmel yönetim personeli, 35 mühendislik ve teknik personeli, 50 kalite personeli, toplamda 500'e yakın çalışanı, 500'ü aşkın enjeksiyon ekipmanı ve aylık yaklaşık 15 milyon adet üretim kapasitesi;Mühendislik araştırma ve geliştirmeden kalıp üretimine, diyafram baskıya, diyafram kalıplamaya, diyafram enjeksiyon kalıplamaya, inceleme ve paketlemeye kadar eksiksiz bir proses üretim süreci vardır.

Parlak IML Baskı İşlemi Dekoratif Sayfa Renk Deseni 1

 

Tam işlem tozsuz atölye çalışması

Parlak IML Baskı İşlemi Dekoratif Sayfa Renk Deseni 2

 

Tam işlem tozsuz atölye çalışması

Parlak IML Baskı İşlemi Dekoratif Sayfa Renk Deseni 3

 

Şirketimiz, hızlı büyüyen işletme, endüstri kıyaslama kuruluşu, sözleşmeye bağlı ve krediye uygun kuruluş, yüksek teknoloji kuruluşu vb. onurlarını kazandı.

Parlak IML Baskı İşlemi Dekoratif Sayfa Renk Deseni 4

 

HXS, dünyadaki ondan fazla ilk 100 kuruluşunun uzun vadeli ortağı haline geldi

Parlak IML Baskı İşlemi Dekoratif Sayfa Renk Deseni 5

 

Parlak IML Baskı İşlemi Dekoratif Sayfa Renk Deseni 6

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +8613632942273
Kalan karakter(20/3000)