Mesaj gönder
aboutus

Üretim hattı

Baskı atölyesi: HXS'nin baskı departmanı, müşterilerin çeşitli desen efektleri için gereksinimlerini tam olarak karşılayabilen mürekkep modülasyonu, serigrafi, renkli baskı vb. dahil olmak üzere hizmetler sağlayabilir.4 adet otomatik baskı hattımız, 16 adet yarı otomatik baskı makinemiz ve 30 baskı operatörü, 2 baskı sorumlusu ve 6 kalite denetçisi olmak üzere 38 baskı departmanı personelimiz bulunmaktadır.

 

Kalıplama atölyesi: HXS'nin şekillendirme atölyesi, 80'den fazla sıcak pres şekillendirme ekipmanı seti, 4 set yüksek basınçlı şekillendirme ekipmanı ve diyafram şekillendirme için gerekli 20'den fazla destek ekipmanı seti içerir.80'den fazla çalışanı ile üretim kapasitesi günde 500.000 adettir.

 

Plastik enjeksiyon kalıplama atölyesi: HXS'nin enjeksiyon kalıplama atölyesi, farklı ürün boyutlarının enjeksiyon kalıplama gereksinimlerini esnek bir şekilde karşılayabilen, 80 ila 380 arasında değişen, farklı tonajlara sahip 63 enjeksiyon kalıplama makinesini içeren 10000 sınıfı tozsuz bir enjeksiyon kalıplama atölyesidir.Otomatik enjeksiyon kalıplama ve yarı otomatik enjeksiyon kalıplama vardır.Enjeksiyon döküm atölyesinde, gündüz vardiyası ve gece vardiyasına bölünmüş yaklaşık 140 çalışan bulunmaktadır.

 

Muayene ve paketleme atölyesi: HXS'nin muayene ve paketleme atölyesi, sevkiyat öncesi ürünlerin kalitesini sağlamak için son geçiştir.Daha önce üretilmiş ürünlerin daha kapsamlı bir şekilde kontrol edilmesi ve paketlenmesi işlemidir.Her ürünün iyi olduğundan emin olmaya çalışın.

 

Kalıp üretim atölyesi: Şirket, ağırlıklı olarak kalıp üretimi ve onarımı için kendi kalıp atölyesine sahiptir.Tel kesme, kıvılcım makinesi, CNC, torna, freze makinesi ve 3D gibi 50'den fazla ekipman seti içerir.Kalıp departmanında 38 çalışan bulunmaktadır.Ayda 60 set kalıp üretebilir.

 

Shenzhen HXS Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Shenzhen HXS Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

 

Not: Gördüğünüz resimler bizden sadece küçük bir parça.Resmin tamamını görmek isterseniz, her atölyenin panoramik kısa videosunu bizden isteyebilirsiniz.

 

 

OEM / ODM

Biz, IMD plastik parçaları işleyen profesyonel bir OEM fabrikasıyız.Kalıp üretiminden film işlemeye, film baskıya, kalıplanmış filme, film enjeksiyon kalıplamaya, inceleme ve paketlemeye kadar eksiksiz bir IMD plastik parça işleme proseslerine sahibiz.

 

Huawei, Samsung, Siemens, Xiaomi, SMOK, Midea, Philips gibi birçok büyük marka için OEM yapıyoruz.

 

OEM seviyemiz, verimliliği ve yüksek kalitesi ile ünlüdür.Almanya ve Japonya'nın işletme yönetimi yöntemlerini öğrendiğimiz ve Çin halkının durumuyla birleştirdiğimiz için, bir dizi uygun işletme yönetimi yöntemi geliştirdik.

 

Yaklaşık 20 yıllık sıkı çalışma sonucunda bazı başarılar elde ettik.Proses optimizasyonu konusunda bazı patentler aldık ve endüstrinin sağlıklı gelişimine rehberlik etmek için bazı endüstriyel standartlar formüle ettik.

Ar-Ge

Ürün inovasyonuna önem veren bir kuruluşuz.IMD çift taraflı film kaplama, yüzey deri kaplama, yüzey kumaş kaplama, yüzey ahşap kaplama, IMD çift renkli enjeksiyon kalıplama, IMD renk değiştirme, IMD gradyan vb. gibi birçok mükemmel proses ve ürünü tasarladık ve geliştirdik.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Jacky
Tel : +8613632942273
Kalan karakter(20/3000)