Mesaj gönder

Kalıp Dekorasyonunda Yüksek Mukavemetli IMD Enjeksiyon Kalıplama Teknolojisi

5000 adet
MOQ
$0.5~$2.0/pcs
fiyat
Kalıp Dekorasyonunda Yüksek Mukavemetli IMD Enjeksiyon Kalıplama Teknolojisi
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Özellik: Yüksek Kalite ve Ucuz, Yüksek hassasiyet
İsim: Kalıp Dekorasyonunda
Malzeme: ABS+PET VEYA PC+PET VEYA DİĞER
Şekil: Talebinize göre
İşlem: Enjeksiyon kalıplama
Hizmet: OEM/ODM
Vurgulamak:

IMD Enjeksiyon Kalıplama Teknolojisi

,

IMD Enjeksiyon Kalıplama

,

Kalıp İçi Dekorasyon Enjeksiyon Kalıplama

Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: HXSIMD
Sertifika: ISO9001/ISO14001/ISO16949
Model numarası: IMD-183
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: standart paketleme (43cm*33cm*36cm, 10KG)
Teslim süresi: 12 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 3000 adet
Ürün Açıklaması

Kalıp Dekorasyon Teknolojisinde Yüksek Mukavemet Yüksek Aşınma Direnci Ve Yüksek Korozyon Direnci

 

 

IMD (Kalıp İçi Enjeksiyon Kalıplama), polimer malzemeleri (poliüretan gibi) enjeksiyon kalıplama yoluyla ahşaba enjekte ederek ahşabın yüzeyinde yüksek mukavemet, aşınma direnci ve korozyon direnci sağlayan bir işleme teknolojisidir.Aşağıdakiler, IMD enjeksiyon kalıplama ağaç yongası işleminin bazı özellikleridir:

 

Basit yüzey işlemi: IMD işlemi, geleneksel kaplama teknolojisi gibi karmaşık yüzey işlemlerine ihtiyaç duymadan, yalnızca ahşabın yüzeyinde basit bir kaplama veya kaplama gerektirir.

Düşük malzeme maliyeti: IMD işlemi, kaplama gibi ahşap yüzey kaplamalarının çıkarılmasını gerektirmediğinden, çok miktarda yüksek değerli ahşaba ihtiyaç yoktur.Ayrıca, IMD malzemeleri genellikle geleneksel ahşap kaplama malzemelerine göre daha hafiftir ve işlenmesi ve taşınması daha kolaydır.

Yüksek işleme verimliliği: IMD işlemi, polimer malzemeleri ahşaba hızlı ve verimli bir şekilde enjekte edebilen ve yüksek üretim verimliliği sağlayan enjeksiyon kalıplama teknolojisini benimser.

İyi çevre dostu: IMD işlemiyle üretilen ahşap ürünlerin yüzeyi kaplama gerektirmez, bu nedenle yüzeyde artık boya veya diğer kimyasal maddeler yoktur ve daha az çevre kirliliğine sahiptir.

Geniş uygulanabilirlik: IMD işlemi, ahşap ürünlerin farklı senaryolarına ve kullanımlarına uygun, sert ağaç, mantar ve rendelenmiş ağaç dahil olmak üzere çeşitli ahşap türlerine uygulanabilir.

Düzenli bakım gereklidir: IMD malzemeleri ile ahşap arasındaki yakın bağ nedeniyle, ürünün hizmet ömrünü ve stabilitesini sağlamak için düzenli bakım gereklidir.

Tek kelimeyle, IMD enjeksiyon kalıplama ahşap kaplama işlemi, yüksek işleme verimliliği, iyi çevre koruma ve tanıtılmaya değer bir ahşap işleme teknolojisi olan geniş uygulanabilirlik avantajlarına sahiptir.

 

 

Kalıp Dekorasyonundasüreç tanıtımı:

Kalıp Dekorasyonunda (IMD): baskı yüzeyinde mürekkep desen tabakası, yapıştırıcı ve mürekkep kürünü yazdırmak için taşıyıcı olarak yüzeyde kaplanmış PET film kullanın.Daha sonra sıcak presleme ve düzeltme için ısıtılır ve pişirilir.Şekillendirilmiş PET filmi, plastiği doldurmak için manuel veya mekanik elle enjeksiyon kalıbı boşluğuna koyun ve yüksek sıcaklıkta plastikle bir bütün oluşturmak üzere PET filmi mürekkep desen tabakasıyla birleştirmek için yapıştırıcıyı eritin.

Genişleme alanı:

PET malzemelere ek olarak, kumaş, PU deri, talaş, bambu talaşı ve diğer sac malzemeler de olabilir.

 

Neden bizi seçmelisiniz?

Çin'deki ilk profesyonel IMD PARTS üreticisiyiz, 2009 yılında kurulan şirketin endüstri parkı 30000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır, yüksek hassasiyetli tozsuz bir atölyeye sahiptir ve yaklaşık 100 mükemmel yönetim personeli, 35 mühendislik ve teknik personeli, 50 kalite personeli, toplamda 500'e yakın çalışanı, 500'ü aşkın enjeksiyon ekipmanı ve aylık yaklaşık 15 milyon adet üretim kapasitesi;Mühendislik araştırma ve geliştirmeden kalıp üretimine, diyafram baskıya, diyafram kalıplamaya, diyafram enjeksiyon kalıplamaya, inceleme ve paketlemeye kadar eksiksiz bir proses üretim süreci vardır.

Kalıp Dekorasyonunda Yüksek Mukavemetli IMD Enjeksiyon Kalıplama Teknolojisi 0

 

Tam işlem tozsuz atölye çalışması

Kalıp Dekorasyonunda Yüksek Mukavemetli IMD Enjeksiyon Kalıplama Teknolojisi 1

 

Tam işlem tozsuz atölye çalışması

Kalıp Dekorasyonunda Yüksek Mukavemetli IMD Enjeksiyon Kalıplama Teknolojisi 2

 

Şirketimiz, hızlı büyüyen işletme, endüstri kıyaslama kuruluşu, sözleşmeye bağlı ve krediye uygun kuruluş, yüksek teknoloji kuruluşu vb. onurlarını kazandı.

Kalıp Dekorasyonunda Yüksek Mukavemetli IMD Enjeksiyon Kalıplama Teknolojisi 3

 

HXS, dünyadaki ondan fazla ilk 100 kuruluşunun uzun vadeli ortağı haline geldi

Kalıp Dekorasyonunda Yüksek Mukavemetli IMD Enjeksiyon Kalıplama Teknolojisi 4

 

Kalıp Dekorasyonunda Yüksek Mukavemetli IMD Enjeksiyon Kalıplama Teknolojisi 5

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +8613632942273
Kalan karakter(20/3000)