Mesaj gönder

IMD sürecinin uygulama senaryosu

March 4, 2023

son şirket davası hakkında IMD sürecinin uygulama senaryosu

1、 Ürün şekli değişmediğinde ancak ürün yüzey deseni çeşitlendirildiğinde, yalnızca bir kalıp setinde üretim sürecindeki etiketleme modelini değiştirmek, kalıp seti sayısını kaydetmek ve üretim sürecini üretim yapmak için optimize etmek gerekir. daha uygun.

son şirket davası hakkında IMD sürecinin uygulama senaryosu  0

 

2、 Yüzeyin aşınması ve çizilmesi istenen sahnelerde kullanılır.Çünkü IML işlemi plastik parçaların yüzeyi, aşınmaya dayanıklı ve 2H'den fazla sertlik tabakası olabilir.Bu diyaframın ortak malzemesi PET'tir.

son şirket davası hakkında IMD sürecinin uygulama senaryosu  1

 

3、 Ürün yüzeyinin tasarımı için yüksek gereksinimleri olan ürünlerde kullanılır.IML işlem deseni, solması kolay olmayan diyaframın alt kısmında gizlidir ve desen muhteşem ve zarif olabilir.

son şirket davası hakkında IMD sürecinin uygulama senaryosu  2

 

4、 Ürün görünümü ve performansı için yüksek gereksinimleri olan ürünleri kullanın.IML proses plastik parçalarının yüzeyi, ürün yüzeyini su çizgileri ve füzyon çizgilerinden arındıran ve daha fazla su geçirmez, nem geçirmez ve parmak izi geçirmez hale getiren neredeyse mükemmel bir zardır.

son şirket davası hakkında IMD sürecinin uygulama senaryosu  3

 

5、 Ürün görünümünde büyük fark yaratan ürün serilerinde kullanılır.Yüzey deri, kumaş, film, bambu, yüksek taklit metal, yüksek oda karbon fiber, yüksek taklit reçine ve farklı görünümlere sahip diğer sahnelerle kaplıdır.

son şirket davası hakkında IMD sürecinin uygulama senaryosu  4

 

6、 İndüksiyon düğmesinde kullanılır.Genellikle, bu tuşların bir işaret olarak bir deseni ve kontrol işlevlerini gerçekleştirmek için ışığı algılaması vardır.

son şirket davası hakkında IMD sürecinin uygulama senaryosu  5

 

7、 Pencerelerin yarı saydam efektine uygulanır.Işık açıkken sayıları veya desenleri görmenin ve ışık kapalıyken karanlık ekranlar görmenin etkisini fark edin.

son şirket davası hakkında IMD sürecinin uygulama senaryosu  6

 

8、 Otomobilin kontrol panelinde kullanılır.IML proses parçalarında, baskı devresi ve elektronik komponentlerin takılması vasıtasıyla devre kontrol etme işlevine sahiptir.

son şirket davası hakkında IMD sürecinin uygulama senaryosu  7

 

 

9、 Beklemediğiniz veya düşünmeye istekli olmadığınız diğer durumlarda kullanın.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Jacky
Tel : +8613632942273
Kalan karakter(20/3000)